مشاوره، طراحی، نصب و اجراء پروژه های الکتریکال

خدمات برقی و نصب

دپارتمان خدمات برنا الکتریک ارائه دهنده کلیه خدمات برقکاری در اصفهان نظیر سیم کشی ساختمان، بازسازی و نوسازی سیم کشی، نصب آیفون تصویری، نصب انواع چراغ و لوستر، نصب و کابل کشی انواع دوربین مدار بسته، نصب انواع درب اتوماتیک، اجراء کامل سیستم های دزدگیر، نصب و کابل کشی سیستم های اعلام حریق (fire alarm) و طراحی و ساخت انواع تابلو برق صنعتی و خانگی می باشد.

درخواست مشاوره یا نصب

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکریم

خدمات برقی و سیم کشی

خدمات سیم کشی ساختمان

خدمات سیم کشی و کابل کشی برق ساختمان شامل نصب و کابل کشی از صفر تا صد یک ساختمان خانگی، اداری یا تجاری است که توسط پرسنل متخصص برنا الکتریک انجام می پذیرد. طراحی و ارائه نقشه سیم کشی، رعایت اصول استانداردهای کابل کشی، انجام دقیق و اجرای تمیز کار از جمله اصولی است که برنا الکتریک تابع آن می باشد. عیب یابی سیم کشی و بازدید در صورت نیاز به تعویض سیم کشی ساختمان و بازسازی و نوسازی از دیگر خدماتی است که توسط پرسنل متخصص و کاربلد در مجموعه ما انجام می شود.

نصب دوربین مدار بسته

نصب انواع دوربین مدار بسته دیجیتال، آنالوگ و نصب انواع دوربین مداربسته تحت شبکه به صورت حرفه ای با ارائه راه حل ها و پیشنهادات گوناگون متناسب به محیط به کارفرما انجام می پذیرد. برنا الکتریک عرضه کننده برند های مختلف دوربین مدار بسته اورجینال در ایران است که تاکنون ده ها پروژه مختلف را اجرا و مدیریت نموده است.